Vokietijoje prekės ženklas laikomas daug prabangiau nei „Mercedes“. Verta paminėti, kad Miunchene įsteigta bendrovė gamina motociklus ir net dviračius.

VIN patikrinkite BMW

BMW per daugelį metų atliko naujoviškus tyrimus savo produktų tobulinimui. Be to, dėl aukštos kokybės, plataus masto rinkodaros ir įmonės istorijos, automobiliai yra gana brangūs. Dėl šios priežasties daugelis žmonių, kurie jau seniai svajojo apie Bavarijos automobilių įmonę, turi nuspręsti dėl naudotų automobilių. Tai, žinoma, kelia galimybę nusipirkti automobilį blogesnėje būklėje nei pardavėjas.

Kaip išvengti tokios situacijos?

VIN patikrinimas BMW turi 17 simbolių. Pirmasis simbolis mums pasakoja, kur buvo pastatytas automobilis, antras ir trečias – kas yra gamintojas, ženklai nuo 4 iki 8 pozicijų apie prekės ženklą, variklio dydį ir tipą. 9 yra gamintojo saugos kodas, 10-asis automobilio modelis – 11-asis – nurodo, kuris įrenginys sumontuotas. simboliai nuo 12 iki 17 pozicijų yra automobilio serijos numeris. Labai svarbu žinoti, kaip atrodo „VIN Check BMW“.

VIN numerį galite rasti transporto priemonėje arba kitose vietose. Populiariausios vietos transporto priemonėje yra: automobilio rėmo priekyje, šalia galinio rato, atsarginio rato ar šalia jo, variklio bloko priekinė dalis (pertvara), vidurinė kolona, ​​šalia keleivio sėdynės. Taip pat galite rasti VIN numerį kitose vietose: registracijos kortelę, transporto priemonės pavadinimą, draudimo polisą, policijos ataskaitas, savininko vadovus.

VIN BMW surasti čia.

Atminkite, kad prieš pirkdami patikrinkite transporto priemonės istoriją. Tai atliksite įvesdami toliau nurodytą VIN kodą BMW: